Перекручення


 • Бо гнів Божий з'являється з неба на всяку безбожність і неправду людей, що правду гамують неправдою,тому, що те, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об'явив.Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,бо, пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилось нерозумне їхнє серце.Називаючи себе мудрими, вони потуманіли,і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої.Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь.Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне.
  до римлян1:18-28
 • щоб відкинути, за першим поступованням, старого чоловіка, який зотліває в звабливих пожадливостях,та відновлятися духом вашого розуму,і зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості й святості правди.
  до ефесян 4:22-24
 • А хто лежатиме з чоловіком як із жінкою, гидоту вчинили обоє вони, будуть конче забиті, кров їхня на них!
  Левит 20:13
 • Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.
  до коринтян 6:9-11
 • А розпуста та нечисть усяка й зажерливість нехай навіть не згадуються поміж вами, як личить святим,
  до ефесян 5:3
 • Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбів судитиме Бог.
  до євреїв 13:4